В Більярдному клубі Visim – три зали для гри в російський більярд:

  • на другому поверсі розташований зал з чотирма 12 футовими столами ( дивитись фото ) ;
  • на першому поверсі знаходиться зал з двома столами ( дивитись фото ) ;
  • також на першому поверсі розташований VIP-зал для гри в російський більярд, в якому знаходиться один стіл ( дивитись фото ) .

 

Фотогалерея, зал №1                                                                                                        Фотогалерея, зал №2

 

Для постійних відвідувачів клубу передбачена гнучка система знижок.  

На нашому сайті Ви можете зробити попереднє замовлення на гру в російський більярд та отримати знижку 10%.

 

В клубі постійно проводяться змагання та турніри з російського більярду.


Любителі більярда проводять не одну годину в клубі. Тому чималу увагу ми приділили роботі кафе-бару - широкий асортимент напоїв, вибір закусок, салатів, супів, гарячих блюд за найприйнятнішими цінами.


Запрошуємо Вас в Більярдний клуб Visim !

Ми впевнені в тому, що одного дня відвідавши нас, Ви станете нашим постійним клієнтом.

Ми створимо для Вас всі умови для затишного і комфортного відпочинку та гри в російський більярд.

 

 

 

Коротка історія російського більярду

 

Поява російського більярду пов'язана з ім'ям Петра Першого. Прийнято вважати, що він ознайомився з більярдною грою за кордоном і після повернення наказав зробити більярд для своєї розваги. За його прикладом багаті вельможі завели собі більярди не лише в Петербурзі, але і у всіх своїх садибах. Звідси вони з часом поширилися по корчмах і клубах, і до 1812 року більярд придбав широку популярність в різних колах суспільства.


Саме у Росії були створені «шахи в русі», єдиний різновид більярду, де можна забити як «чужу», так і «свою» кулю. У всіх інших різновидах забити «свого», означає порушити правила. У російському більярді кількість можливих ударів незрівнянно більша, що відкриває безмежні можливості в грі.

 

Російський більярд існує вже давно. Сильними гравцями були Микола II, Сталін, Брежнєв і Маяковський. Цікаво, що і сьогодні гра популярна серед політиків, бізнесменів, ділових людей: не випадково практично в будь-якому VIP-місці є більярдна. Більярд завойовує популярність як інтелектуальна гра, що вимагає зосередженості і стратегічного мислення.


Більярд - гра благородна, інтелектуальна і естетична, хоча для багатьох людей більярдна гра асоціюється з приємним проведенням часу. В процесі гри на більярді виробляється витримка, холоднокровність, терпіння і філософське відношення до життя. Більярд захоплює відразу, з перших же ударів.

 

Більярд - це типовий спосіб добитися бажаного: торжество розуму над матерією. Хай обмежене границями зеленого столу, але все-таки торжество. Перед гравцем з'являються кероване зіткнення і точність вивірених траєкторій. Майстер гри - це справжній маг, якого веде до перемоги сильніше з відчуттів людини - азарт.


Більярд має вікові традиції, особливу ауру і мільйони прихильників у всьому світі, ним захоплювалися, і захоплюватимуться завжди. Отже, в більярда не лише велика історія, але і велике майбутнє.

 

Copyright © 2008-2019, «Вісім», більярдний клуб, всі права на зміст та зображення захищені.
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA
Лічильник BEST.cv.ua