Снукер (англ. Snooker) — різновид більярдної гри. Снукер - споконвічно британська гра, останнім часом набирає популярності у всьому світі, особливо на пострадянському просторі. Проводяться любительські чемпіонати, відкриваються більярдні зі снукерними столами. Простіше кажучи, Снукер стає популярним спортом.


На другому поверсі Більярдного клубу Visim обладнаний справжній англійський більярдний стіл фірми "Westburn" (12 футів) для гри в Снукер.

 

Фотогалерея, зал гри в Снукер

 

Для постійних відвідувачів клубу передбачена гнучка система знижок. На нашому сайті Ви можете зробити попереднє замовлення на гру в Снукер та отримати знижку 10%.

 

В клубі проводяться змагання і турніри з Снукеру.

 

Любителі більярду проводять не одну годину в клубі. Тому чималу увагу ми приділили роботі кафе-бару - широкий асортимент напоїв, вибір закусок, салатів, супів, гарячих блюд за найприйнятнішими цінами.


Запрошуємо Вас в Більярдний клуб Visim !

Ми впевнені в тому, що одного дня відвідавши нас, Ви станете нашим постійним клієнтом.

Ми створимо для Вас всі умови для затишного і комфортного відпочинку та гри в Снукер.

 

 

 

Коротка історія Снукеру

 

Гру в снукер було винайдено Невіллом Чемберленом в 1875-му році. Це знають всі. Або, точніше, це загальноприйнята на сьогодні теорія. Проте до 1938-го року існувала ще одна теорія, що гра була представлена «Полковником Снукером» з Королівської Артилерії.


Всі достовірні відомості вказують, що або Невілл Чемберлен, або Джордж Тіндал Претімен взяли гру «піраміда» і запропонували додати до неї кулі з пулу з різними вартостями. Хто саме це був, ми, можливо, ніколи не дізнаємось. Проте, можна бути впевненим, що саму назву «Снукер» запропонував Чемберлен.

 

Отже, ймовірно, полковник Сер Невілл Френсіс Фітцджеральд Чемберлен заслуговує на місце в історії як творець сучасної гри в снукер, хоча, в цій історії все ще залишаються питання, на яких немає відповіді.

 

Снукер - це гра, яка підкорює мільйони людей по всьому світі. Хтось йде грати в снукер в більярдний клуб, хтось вважає за краще спостерігати за майстерною грою професіоналів за допомогою телебачення, але всіх цих людей об'єднує любов до цієї аристократичної і видовищної гри.

 

Снукер цікавий не лише тим, що кулі потрібно забивати в певній послідовності, що заставляє гравців пускати кулі по складних траєкторіях, придумувати різні комбінації, але і тим, що гравці прагнуть залишити противникові білу кулю в такому положенні, звідки дуже складно зробити правильний удар. В результаті биток може опинитися в такому положенні, звідки неможливо «дістати» кулю: він або замазаний, або повністю закритий. Така ситуація якраз і називається «снукером». Кожен гравець в снукер прагне поставити противника в таке положення і змусити його зробити помилку. Лише прорахунок своїх дій і дій суперника на декілька ходів вперед може гарантувати успіх гравцям в снукер. Саме розумні і технічні гравці стають чемпіонами.

 

Снукер в Києві і в Україні взагалі останніми роками демонструє стійке зростання - проводяться регулярні чемпіонати, а місцеві гравці відвідують турніри міжнародного рангу. Що ж, можливо і на просторах СНД в недалекому майбутньому з'являться свої Хендрі і Хиггінси.

 

Copyright © 2008-2019, «Вісім», більярдний клуб, всі права на зміст та зображення захищені.
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA
Лічильник BEST.cv.ua